عکاسی و فیلمبرداری

گروه آلند با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده در زمینه عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای اقدام به ارائه این خدمات به مشتریان محترم خود می باشد.

کلیات این خدمات شامل عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای، فیلمبرداری و عکاسی از خدمات و محصولات، تهیه عکس و فیلم جهت استفاده در وبسایت، شبکه های اجتماعی و … می باشد.

عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

با گسترش روزافزون دنیای تبلیغات، ایده استفاده از تبلیغات بصری مانند عکس و فیلم افزایش چشمگیری داشته، بطوری که اثر بخشی این نوع تبلیغ بیشتر بوده و در ذهن ماندگارتر می باشد. از دیگر خدمات گروه آلند در این زمینه می توان به فیلمبرداری صنعتی، عکاسی صنعتی، تیزر تبلیغاتی، کلیپ های کوتاه و بلند، اسلایدشو محصولات و خدمات، عکاسی پانوراما و تورمجازی اشاره نمود.

ایده پردازی، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلمبرداری و تدوین توسط گروه حرفه ای و باتجربه و با تجهیزات پیشرفته و بهترین کیفیت جهت انجام پروژه های تولید تیزرهای رئال، انیمیشن، مستند صنعتی، رپورتاژ آگهی، کلیپ های کوتاه و بلند، موشن گرافیک سه بعدی و دوبعدی توسط تیم مالتی مدیا آلند انجام می گیرد.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری

شرکت آلند ارائه دهنده کلیه خدمات عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای جهت پروژه های صنعتی، رویداد، نمایشگاه، محصولات، خط تولید و ...

عکاسی صنعتی

عکاسی رویداد

عکاسی محصول

لایو شبکه های اجتماعی

میکس و مونتاژ

فیلمبرداری صنعتی

فیلمبرداری رویداد

فیلمبرداری تبلیغاتی

نمونه کارهای عکاسی و فیلمبرداری آلند

به بالای صفحه بردن