طراحی موشن گرافیکطراحی تیزر تبلیغاتیموشن گرافیکموشن گرافیکموشن گرافیک

خدمات طراحی و تولید تیزر و موشن گرافیک

طراحی و تولید تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه

طراحی و تولید تیزرهای موشن گرافیک

طراحی و تولید اینرو و لوگو اینترو

طراحی و تولید تیزرهای مناسبتی

موشن گرافیکموشن گرافیکموشن گرافیکموشن گرافیکموشن گرافیکاطلاعات بیشتر

موشن گرافیک

موشن گرافیک از دو واژه موشن یعنی حرکت و گرافیک به معنی تصاویر گرافیکی و برداری تشکیل شده است. موشن گرافیک از ادغام تصاویر و حرکت آنها و اغلب با صدا یا موزیک ساخته می شوند. موشن گرافیک نوعی انیمیشن است که امروزه ئر صنعت تبلیغات گستردگی فراوان یافته است و با هدف توضیح خدمات، معرفی یک محصول یا برند خصوصاً در شبکه های اجتماعی، از این تکنیک بسیار فراوان استفاده می شود.

تیم طراحی موشن گرافیک آلند با استفاده از قدرت بی حد و مرز متحرک سازی برای تبلیغات در فضای مجازی همچون وبسایت و شبکه های اجتماعی و تبلیغات، شما را به اهداف تبلیغاتی موثر خود می رساند.

طراحی موشن گرافیک بصورت سه بعدی و دوبعدی قابل عرضه است. ایده پردازی، متحرک سازی، صداگذاری، تدوین و کارگردانی از خدماتی است که آلند جهت پروژه های موشن گرافیک به مشتریان عرضه می نماید.

طراحی موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی

طراحی و ساخت انواع تیزر تبلیغاتی و کلیپ های معرفی شرکت، محصول و خدمات با بالاترین کیفیت جهت استفاده در انواع پلتفرم های تبلیغاتی توسط تیم مالتی مدیا شرکت آلند. این خدمات با تنوع زیاد پاسخگوی نیاز مشتریان خود و غرفه داران محترم نمایشگاه می باشد که شامل:

طراحی و تولید کلیپ تبلیغاتی شرکتی

طراحی و تولید کلیپ معرفی محصول و خدمات

تولید و ساخت انواع لوگو اینترو و اینفو موشن های خلاقانه

طراحی انواع کاتالوگ و اسلایدشو لوپ

طراحی تیزر تبلیغاتی

مالتی مدیا

فایل های مالتی مدیا ابزاریست جهت نمایش اطلاعات و آموزش بصورت صوتی و تصویری و کاملاً اینتراکتیو، تا کاربران بتوانند بصورت آفلاین به مشاهده خدمات، محصولات و یا آموزش های مجازی بپردازند. این روش تبلیغات عموماً همراه با کاتالوگ شرکت توزیع می گردد و محتوای ماتالوگ را نیز شامل می شود. کاربرد دیگر محصولات مولتی مدیا، در ساخت آموزش های مجازی و یا دستورالعمل های آموزشی کاربرد دارد.

گروه آلند با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و طراحان خبره در این زمینه، اقدام به ارائه خدمات طراحی و انتشار محصولات مالتی مدیا برای رفع نیاز شرکت کنندگان نمایشگاه و سایر مشتریان خود می نماید.

مالتی مدیا آلند مدیا
فایل تبلیغاتی
طراحی سی دی تبلیغاتی
طراحی مالتی مدیا
طراحی کاتالوگ مجازی
به بالای صفحه بردن