عکاسی و فیلمبرداری

عکاسی و فیلمبرداری نمایشگاهاغلب برای استفاده های تبلیغاتی و ثبت در آرشیو شرکت کننده، عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای، در زمان برگزاری نمایشگاه از غرفه و نحوه حضورش در نمایشگاه، انجام می گیرد.

گروه آلند با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده در زمینه عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای اقدام به ارائه این خدمات به مشتریان محترم خود می باشد.

کلیات این خدمات شامل عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از غرفه، در زمان ساخت تا پایان نمایشگاه، فیلمبرداری و عکاسی از خدمات داخل غرفه، تهیه عکس و فیلم جهت استفاده در وبسایت، شبکه های اجتماعی و … می باشد.

با گسترش روزافزون دنیای تبلیغات، ایده استفاده از تبلیغات بصری مانند عکس و فیلم افزایش چشمگیری داشته، بطوری که اثر بخشی این نوع تبلیغ بیشتر بوده و در ذهن ماندگارتر می باشد. از دیگر خدمات گروه آلند در این زمینه می توان به فیلمبرداری صمعتی، عکاسی صنعتی، تیزر تبلیغاتی، کلیپ های کوتاه و بلند، اسلایدشو محصولات و خدمات، عکاسی پانوراما و تورمجازی اشاره نمود.

ایده پردازی، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلمبرداری و تدوین توسط گروه حرفه ای و باتجربه و با تجهیزات پیشرفته و بهترین کیفیت جهت انجام پروژه های تولید تیزرهای رئال، انیمیشن، مستند صنعتی، رپورتاژ آگهی، کلیپ های کوتاه و بلند، موشن گرافیک سه بعدی و دوبعدی توسط تیم مالتی مدیا آلند انجام می گیرد.

عکاسی
عکاسی
عکاسی
عکاسی
عکاسی
عکاسی
عکاسی
عکاسی

جهت مشاهده صفحه سفارش فیلمبرداری و عکاسی کلیک کنید    سفارش عکاسی و فیلمبرداری

موشن گرافیک

موشن گرافیک از دو واژه موشن یعنی حرکت و گرافیک به معنی تصاویر گرافیکی و برداری تشکیل شده است. موشن گرافیک از ادغام تصاویر و حرکت آنها و اغلب با صدا یا موزیک ساخته می شوند. موشن گرافیک نوعی انیمیشن است که امروزه ئر صنعت تبلیغات گستردگی فراوان یافته است و با هدف توضیح خدمات، معرفی یک محصول یا برند خصوصاً در شبکه های اجتماعی، از این تکنیک بسیار فراوان استفاده می شود.

تیم طراحی موشن گرافیک آلند با استفاده از قدرت بی حد و مرز متحرک سازی برای تبلیغات در فضای مجازی همچون وبسایت و شبکه های اجتماعی و تبلیغات نمایشگاهی، شما را به اهداف تبلیغاتی موثر خود می رساند.

طراحی موشن گرافیک بصورت سه بعدی و دوبعدی قابل عرضه است. ایده پردازی، متحرک سازی، صداگذاری، تدوین و کارگردانی از خدماتی است که آلند جهت پروژه های موشن گرافیک به مشتریان عرضه می نماید.

موشن گرافیکموشن گرافیک
موشن گرافیک
موشن گرافیک
موشن گرافیک
موشن گرافیک

جهت مشاهده صفحه سفارش خدمات موشن گرافیک کلیک کنید    سفارش موشن گرافیک

مالتی مدیا

فایل های مالتی مدیا ابزاریست جهت نمایش اطلاعات و آموزش بصورت صوتی و تصویری و کاملاً اینتراکتیو، تا کاربران بتوانند بصورت آفلاین به مشاهده خدمات، محصولات و یا آموزش های مجازی بپردازند. این روش تبلیغات عموماً همراه با کاتالوگ شرکت توزیع می گردد و محتوای ماتالوگ را نیز شامل می شود. کاربرد دیگر محصولات مولتی مدیا، در ساخت آموزش های مجازی و یا دستورالعمل های آموزشی کاربرد دارد.

گروه آلند با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و طراحان خبره در این زمینه، اقدام به ارائه خدمات طراحی و انتشار محصولات مالتی مدیا برای رفع نیاز شرکت کنندگان نمایشگاه و سایر مشتریان خود می نماید.

مالتی مدیامالتی مدیا
مالتی مدیا
مالتی مدیا
مالتی مدیا
مالتی مدیا

جهت مشاهده صفحه سفارش خدمات مالتی مدیا کلیک کنید    سفارش مالتی مدیا