topleft2topleftmid-bartriangexpo laptop PICbarmysqluniqwpcsshtmljava

طراحی و توسعه وبسایت

طراحی و توسعه وبسایت های اختصاصی

با پایین ترین هزینه و بالاترین سرعت طراحی

بدون استفاده از قالب آماده و کاملا اختصاصی

همراه با پشتیبانی و آموزش رایگان

طراحی سایت

راه اندازی و گرداندن کسب و کار در دنیای امروز نیازمند پیش نیازهای اساسی و استاندارد است که هر مدیری برای رونق کسب و کار و ارتباط با مشتری خود باید برای آن ها برنامه ریزی داشته باشد و آنها را تهیه کند. یکی از این اقدامات اولیه، طراحی و مدیریت وبسایت رسمی و شبکه های مجازی برای ارتباط غیرمستقیم مشتریان می باشد. این امر از آن جهت دارای اهمیت است که اعتبار کسب و کار و همچنین اعتماد مشتریان از طریق مراجعه آن ها به وبسایت رسمی آن کسب و کار سنجیده می شود.

بیش از نیمی از شرکت کنندگان نمایشگاه ها، وبسایت و شبکه های اجتماعی مناسبی برای ارائه به مشتریان و بازدیدکنندگان خود ندارند.
60%

آماده سازی و تجهیز غرفه نمایشگاهی برای شرکت کنندگان نمایشگاه، همیشه امری طاقت فرسا و زمان گیر است که باعث می شود بدلیل نداشتن برنامه ریزی، هزینه بالا و زمان کوتاه، از برخی امکانات کوچک اما ضروری، صرف نظر شود. بالای ۶۰ درصد شرکت کنندگان نمایشگاه بدلیل فرصت کوتاه آماده سازی و برنامه ریزی، فرصت رسیدگی به نیازهای ابتدایی خود مانند وبسایت و شبکه های اجتماعی، ویدئو های انحصاری برای ویدئو وال و معرفی شرکت و بسیاری نیازهای دیگر را ندارند. از اینرو هزینه های بالایی برای حضور در نمایشگاه می پردازند و نیازهای ابتدایی و مهم خود را برای بعد از نمایشگاه موکول می نمایند که این عمل سبب می شود تا هزینه های مالی و وقت و انرژی خود را در زمان برگزاری، هدر دهند و نتیجه مطلوبی را از شرکت در نمایشگاه دریافت نکنند.
گروه آلند با همکاری شرکت نگاه سبز آگرین در نظر دارد با توجه به زمان کم و هزینه های بالای آماده سازی شرکت کنندگان نمایشگاه جهت حضور قوی تر و مجهز در نمایشگاه، خدمات ویژه ای به این عزیزان ارائه نماید. این خدمات در قالب پکیج های مختلف ارائه می گردد که همگی در سریع ترین زمان ممکن و به شکل چشمگیری، پایین تر از قیمت بازار بیرون و قبل از شروع برگزاری نمایشگاه ساخته و تحویل مشتریان گرامی خود می گردد.

این خدمات برای کدام دسته از شرکت کنندگان مناسبتر است؟

اگر نگران بروزرسانی و نگهداری وبسایت و شبکه های مجازی خود حتی بعد از نمایشگاه هستید!

اگر مستندی از حضور خود در نمایشگاه برای بعد از زمان نمایشگاه (بصورت فیلم و عکس) احتیاج دارید!

اگر دنبال اطلاع رسانی حضور خود در نمایشگاه به مشتریان و همکاران هم صنف خود هستید!

اگر سیستم و فرم آنلاینی برای ثبت مشتریان نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی خود ندارید!

اگر برای حضور خود در نمایشگاه، وبسایت و شبکه های اجتماعی مناسبی برای معرفی خود و جذب مشتری و اعتماد سازی ندارید!

اگر زمان و بودجه برای داشتن خدمات مجازی (وبسایت، شبکه های اجتماعی و تبلیغات غرفه) ندارید!

اگر ویدئو مناسبی جهت پخش داخل غرفه به بازدیدکنندگان ندارید!

اگر همه محصولات خود را نمی توانید به مشتریان معرفی نمائید!

با مطالعه پکیج های زیر، خدمات مورد نیاز خود را انتخاب و با ما تماس حاصل فرمائید!

[icon type=”icon-reply” color=”#00a651″] در صورت نیاز می توانید خدمات مورد نیاز را شخصی سازی نمایید و جهت سفارش برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ارسال قیمت و تنظیم قرارداد تماس حاصل گردد. تمامی قیمت ها و پلان ها بدون محاسبه هاست و دامنه می باشد که بر اساس نیاز و حجم وبسایت ها بر روی فاکتور نهایی محاسبه می گردد. توجه داشته باشید قیمت های مندرج مختص پکیج ها می باشد و تخفیف های اعمال شده بر روی سفارش های عادی انجام نمی پذیرد.