آلندفیر چیست؟

شرکت آلند زیر نظر شرکت نگاه سبز آگرین، با هدف آماده سازی و انجام خدمات تکمیلی نمایشگاهی برای غرفه داران و شرکت کنندگان محترم نمایشگاه های مختلف فعالیت می نماید.

نشانی وب‌سایت ما هست: https://alandfair.com.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

تنها اطلاعاتی که مورد نیاز آلند می باشد، اطلاعات اولیه جهت ثبت در CRM مشتریان و ساخت اکانت های کاربری مانند پروفایل های هاست و دامنه و اکانت های شبکه های اجتماعی و همچنین فرم های ارتباط با ما وبسایت های کاربران می باشد. این اطلاعات نزد آلند محفوظ بوده و انتشار آن برای مقاصد دیگر غیرممکن می باشد.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید و یا ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود هنگام ورود مجدد به سایت و مراجعه به فرم ها آن ها را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید “، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما تنها برای پروفایل های هاست و دامنه و اکانت های شبکه های اجتماعی شما کاربرد دارند و جای دیگری منتشر نمی گردند. همچنین جهت انتشار اطلاعات برای موارد دیگر و خارج از عرف حتما هماهنگی انجام خواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اطلاعات اولیه به عنوان پروفایل CRM شرکت ذخیره و پس از پایان همکاری با آلند، اطلاعات اضافی حذف می گردند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری گذاشتید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.